Випробування комплексу КСОГ-4К
Категории
Продукция
11.12.2019

Ще на початку грудня 2018 року наш завод запропонував на розгляд та погодження до “Укртрансгазу” Технічне завдання на розробку та виготовлення сучасного автоматичного одоризатора газу. Після обговорення та внесення запропонованих “Укртрансгазом” корегувань в ТЗ завод “КОНТАКТ” отримав погодження Технічного завдання та Програми проведення випробувань.

У високому темпі розроблялися креслення комплексу, проводилися пошуки та закупки комплектуючих, в тому числи імпортних. Зборка, заводські випробування вузлів та налаштування виконувались провідними фахівцями заводу, які мають багаторічний досвід. Але навіть для них робота з «четвіркою» була не простою, бо це перший одоризатор такого рівня складності.

Паралельно в місті Харкові провідні фахівці ТОВ «Системи» розробляли новітню процесорну систему керування комплексом КСОГ-4К. Треба було запрограмувати спільну роботу багатьох елементів схеми, налагодити та відпрацювати цілу низку попереджувальних та аварійних сигналів.

Навесні 2019 року Технологічний блок КСОГ-4К підключили до системи керування, комплекс запрацював у режимі наробітку на відмову, в протягом 30 000 годин безприривної роботи проводились випробування, налагодження Комплексу.

І нарешті,  10-11 жовтня фахівці нашого заводу, спільно з компаньйонами ТОВ «Системи» (м. Харків) презентували нового представника лінійки одоризаторів власної розробки – Автоматичний комплекс одоризації газу КСОГ-4К.

В присутності комісії, в яку ввійшли провідні технічні експерти з промислової, хімічної безпеки та сертифікації, провели стендові випробування комплексу КСОГ-4К. На яких комісія вивчала конструкторську та експлуатаційну документацію, перевіряла відповідність її діючим нормативним документам та стандартам. Вивчали та перевіряли комплекс на відповідність технічному завданню. Провели повний цикл перевірок відповідно до Програми та методики проведення стендових випробувань, погодженою АТ «Укртрансгаз».

На підставі результатів проведених стендових випробувань Комплексу КСОГ-4К комісія зробила висновок, що КСОГ-4К відповідає вимогам діючих нормативних документів та технічному завданню. Підписаний акт з проведення стендових випробувань є вагомою підставою для застосування КСОГ-4К в роботі газотранспортної системи України і не тільки.

Похожие новости
24.04.2018
Випуск РДУ-Т 100/150
12.12.2008
Початок виробництва нових комплексів одоризації КСОГ-2К
21.10.2007
Велика підтримка для малих АГНКС
26.11.2004
Розробка регулятора тиску газу з теплогенератором РДУ-Т
10.06.2004
Запуск у виробництво гідравлічного обладнання
15.04.2004
Розроблено одоризатора газу КСОГ з ручним керуванням
17.03.2003
Перший винахід – запірний захисний клапан КЗЗ-80
23.05.1995
Початок виробництва регуляторів тиску газу типу РДУ і РДК