ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ
Категории
Продукция

Основним напрямком роботи заводу ТОВ «Контакт» є розробка і виробництво газового обладнання для магістральних трубопроводів високого тиску. Підприємство безперервно розширює номенклатуру продукції та регіони експорту, тісно співпрацює  з постачальниками промислових електронних модулів, в результаті чого наша продукція відповідає всім вимогам сучасного рівня розвитку технологій.

У 2007 році на Дружківському заводі газового обладнання «Контакт» була введена сертифікація якості ISO 9001, що гарантує відповідність нашого обладнання європейським стандартам якості. Ознайомитися з сертифікатами на продукцію та дозвільними документами можна в розділі Сертифікати.

Завдяки власним конструкторсько-технічного відділу ми розробляємо нові типи обладнання, яке вирішує актуальні проблеми експлуатації газових об’єктів. На продукцію власної розробки отримані Патенти.

Ми виробляємо широкий перелік обладнання для експлуатації в гірничо-шахтних і промислових комплексах. У нас можна замовити обладнання різних модифікацій і з різними варіантами комплектації

Гірничо-шахтне обладнання
Гірничо-шахтне обладнання

Важливий напрямок нашої роботи – виробництво нестандартного обладнання.Завод виконує замовлення підприємств металургії, машинобудування та інших галузей промисловості. За кресленнями замовника і технічним завданням ми виробляємо обладнання будь-якої складності – від простих конструкцій, до унікальних наукомістких виробів.

Каталог ТОВ "КОНТАКТ" 2017