Рішення екстреного газопостачання об’єктів від заводу ТОВ «Контакт»
Категории
Продукция
25.01.2022

   Ідея використання привізного компримованого природного газу (КПГ) для газопостачання стаціонарних об’єктів набуває все більшого поширення.

   Завод газового обладнання ТОВ «Контакт» багато років працює в даному напрямку і своєчасно реагує на потреби в галузі газопостачання, що виникають.

    Перші рішення та реалізовані проекти стосувалися постачання обладнання для АГНКС, які використовують привізний КПГ. Насамперед це спеціальні вузли редукування. Вони забезпечують зниження вхідного тиску 250 кг/см2 (25 МПа) до необхідного рівня.

   Однак, компримований природний газ використовується не тільки для АГНКС. Віддалені від газопроводів об’єкти також можуть газифікуватися на постійній або тимчасовій основі привізним газом.

   Для реалізації цього завдання необхідні сучасні спеціальні вузли редукування газу під високим тиском.

    Такі проекти розробляються за технічним завданням Замовника. Одна з вимог до таких вузлів редукування – мобільність і компактність. Це дозволило розвантажувати ПАГЗ (пересувний автомобільний газовий заправник) із привізним КПГ.

   ТОВ «Контакт» розробив двоступінчасті вузли редукування на вхідний тиск 250 кг/см2, дозволяє забезпечити споживача газом під побутовим тиском 0,3 кг/см2 (300 мілібар).

   Є варіанти схеми без резервування та з резервуванням ліній редукування. За бажанням Замовника, вузли редукування можуть бути доповнені компонентами та сервісними функціями, такими як заправні пістолети, фітинги, шланги, конектори, електрообігрів установки.

   Обладнання конструктивно розміщено у металевих шафах, зручних для навантаження-розвантаження, транспортування та обслуговування.

Вузли редукування газу, виробництва ТОВ «Контакт»,  допоможуть вирішити наступні завдання газопостачання:

– Подача газу на віддалених об’єктах;

– підключення до пересувного автомобільного газового заправника;

– активації аварійної лінії газопостачання шляхом підключення до стаціонарних ємностей газу.

 

 

Підвезення газу здійснюється подібними до ПАГЗ на фото, і, використовуючи вузли редукування, подається споживачеві:

Похожие новости
01.12.2021
Партія регуляторів РДУ-Т на експорт
15.03.2021
Новий модульний регулятор тиску газу РТБК
05.01.2021
Відвантажено першу партію КСОГ-4К
16.07.2020
КСОГ-4К приймальні випробування
11.12.2019
Випробування комплексу КСОГ-4К
24.04.2018
Випуск РДУ-Т 100/150